Wyświetl pojedynczy post
WILDLIFE
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1255
Stary 12.08.2010, 21:00
Petrescu może wrócić do Wisły, szanse oceniam na 40% ale jest jakaś nadzieja, zawsze ceniłem go jako dobrego trenera. Nasze gwiazdeczki zwolniły go, bo nie chce im ciężko pracować, ale kasę to chcą brać? Dla nich nie ma miejsca w Wiśle, w Wiśle mają zapierdalać i dawać z siebie wszystko! Dlatego trener taki jak Petrescu powinien trenować piłkarzy i dzięki temu możemy osiągnąć jakieś sukcesy, bez ciężkiej pracy nic nie osiągniemy.