Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1250
Stary 12.08.2010, 20:53
Na Petrescu raczej bym się nie napalał. W Kubaniu z tego co się mówiło otrzymał czas na budowę zespołu, póki co jest na pierwszym miejscu i włodarze klubu nie muszą brać pod uwagę niezadowolenia kibiców.
Tak naprawdę nie wiem co mogło by go skłonić do powrotu.

Natomiast Petrescu miałby jedną przewagę nad trenerami zagranicznymi, wie co go w Polsce czeka. A więc z jakimi zawodnikami przyjdzie mu pracować, w jakich warunkach czy jakie wymagania stawia liga.