Wojtek_Lok napisał(a):

|
Chociaż bardzo bym chciał z powrotem Petrescu jako trenera Wisły to realnie patrząc byłby skończonym idiotą gdyby wrócił do Krakowa z którego go w tak nieelegancki sposób pożegnano. Chłop swój honor ma i nie sądzę by chciał drugi raz wejść do tej samej rzeki.
|
Również tak uważam. Wyjeżdzał stąd jak zbity pies, rozczarowany całokształtem tej przygody, zapewne liczył na prace długofalową.
Być może to dobry fachowiec, nie mówie nie... ale nie w każdym środowisku musi sie sprawdzić.
@WILDLIFE to samo wkleiłem troche wcześniej.