Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 12.08.2010, 20:48
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Chociaż bardzo bym chciał z powrotem Petrescu jako trenera Wisły to realnie patrząc byłby skończonym idiotą gdyby wrócił do Krakowa z którego go w tak nieelegancki sposób pożegnano. Chłop swój honor ma i nie sądzę by chciał drugi raz wejść do tej samej rzeki.
Również tak uważam. Wyjeżdzał stąd jak zbity pies, rozczarowany całokształtem tej przygody, zapewne liczył na prace długofalową.
Być może to dobry fachowiec, nie mówie nie... ale nie w każdym środowisku musi sie sprawdzić.

@WILDLIFE to samo wkleiłem troche wcześniej.