Na KSC akurat projektanci znają możliwości kibiców w paski i zrobili im sektor gości na 1100 miejsc. Przynajmniej im ktoś frekwencje podniesie

Oczywiście narod wybrany mocno niezadowolony, a już pewnie w okolicach derbów będą się domagali obcięcia wejściówek do minimalnego poziomu najlepiej - szlaban. Poza tym te ich 15 tysięcy to mocno dyskusyjne. Projekt wstępny zakładał 15tys. miejsc wszystkich - łącznie z VIPami, skyboxami, dziennikarzami itp. Była potem jakaś wizytacja UEFA, która stwierdziła że na stadion III klasy (bo to po prostu stadion III klasy a nie żadne El Paso

) musi być 15 tys. netto - czyli dla kibiców. I dogęścili ich jak w baraku ;>