Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1235
Stary 12.08.2010, 20:32
As napisał(a):Wyświetl post
niektorzy to sa niezle naiwni...
Dla Dana kasa sie nie liczy wiec bedzie robil za darmo, forumowicze ujma go za serce.
A kto mówi że za darmo? Raz już tu był więc czemu nie ma przyjść drugi? Może uważa że czegoś nie dokończył w Krakowie?