As napisał(a):

niektorzy to sa niezle naiwni...
Dla Dana kasa sie nie liczy wiec bedzie robil za darmo, forumowicze ujma go za serce.
|
A kto mówi że za darmo? Raz już tu był więc czemu nie ma przyjść drugi? Może uważa że czegoś nie dokończył w Krakowie?