koyoot napisał(a):

Panowie chyba jednak za bardzo naiwni jestescie wierzac w to ze ktos zrezygnuje z 5(slownie piec) razy wiekszej pensji i przyjdzie do klubu trenowac go tylko ze wzgledu na jego kibicow...
Za 5 razy mniejsza stawke...
|
Inwestycja w przyszłość. Z naszej
Ekstraklasy widać perspektywę pucharową - z drugiej ruskiej ligi nie. Pokaże się, zachód doceni, pójdzie na zachód.
trzymam kciuki za Dana.
