Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 12.08.2010, 20:11
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Panowie chyba jednak za bardzo naiwni jestescie wierzac w to ze ktos zrezygnuje z 5(slownie piec) razy wiekszej pensji i przyjdzie do klubu trenowac go tylko ze wzgledu na jego kibicow...

Za 5 razy mniejsza stawke...
Inwestycja w przyszłość. Z naszej Ekstraklasy widać perspektywę pucharową - z drugiej ruskiej ligi nie. Pokaże się, zachód doceni, pójdzie na zachód.

trzymam kciuki za Dana.
Powód: nawyk z lat dawnych.
Ostatnio edytowane przez Zbyychu : 12.08.2010 o godz. 20:14.