Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 12.08.2010, 20:10
Mam wrazenie ze nam potrzeba trenera stawiajacego na przygotowanie taktyczne i fizyczne. Kogos w rodzaju Otto Rehagela jako przyklad. Jimenes stawia na nieszablonowe akcje ofensywne a mniejsza uwage przywiazuje do dyscypliny taktycznej, takie podejscie mogloby sie nie sprawdzic w wypadku Wisly. Moze w lidze byloby ok ale w pucharach juz nie koniecznie. Prownujac to do meczow Inter vs Barcelona to niestety widze ze nasz klub musi isc droga zameczajacego przeciwnikow przewaga fizyczna oraz zelazna taktyka Interu niz wymieniajacej setki podan Barcelony. Niestety kazdy ma takiego Messiego na jakiego go stac a nasz (Lobo ) moze jedynie przedryblowac sam siebie.

Konczac Petrescu to mogloby byc to tylko czy to jest realne?