Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1224
Stary 12.08.2010, 20:07
Panowie chyba jednak za bardzo naiwni jestescie wierzac w to ze ktos zrezygnuje z 5(slownie piec) razy wiekszej pensji i przyjdzie do klubu trenowac go tylko ze wzgledu na jego kibicow...

Za 5 razy mniejsza stawke...