Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1301
Stary 12.08.2010, 20:05
orzeu napisał(a):Wyświetl post
W ogole sie tym nie interesowalem, teraz zerknalem w koncu bo ktos w innym temacie dal linka do malopolska.tv i powiem krotko:
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...powoli-koncza/

Slabiutenki ten stadion dla czosnkojadow.
El Passo Chyba Estadio Da Gruz

A tak wracając to faktycznie słabiutko.
Powód: ..
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 12.08.2010 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując