wwf napisał(a):

|
To niech nam płacą jak w Bundeslidze to mozna będzie od nas wymagać
|
To niech reprezentują poziom piłkarski jaki jest w Bundeslidze to sobie będą mogli robić koncert życzeń

Oni i tak są przepłaceni a z tego co widzę to czują się niedowartościowani i wszyscy powinni zarabiać 15mln euro rocznie
Oj mam nadzieję że Cupiał zrobi z tą bandą porządek i tak jak pisał zbymak czy macios wszyscy winni porażki z Levadią za to zapłacą.