Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 12.08.2010, 19:53
wwf napisał(a):Wyświetl post
To niech nam płacą jak w Bundeslidze to mozna będzie od nas wymagać
To niech reprezentują poziom piłkarski jaki jest w Bundeslidze to sobie będą mogli robić koncert życzeń
Oni i tak są przepłaceni a z tego co widzę to czują się niedowartościowani i wszyscy powinni zarabiać 15mln euro rocznie


Oj mam nadzieję że Cupiał zrobi z tą bandą porządek i tak jak pisał zbymak czy macios wszyscy winni porażki z Levadią za to zapłacą.