Ja też nie mogę się doczekać konferencji z nowym trenerem (mam tylko nadzieje, że nie "wbije mnie w fotel" jak widok Kaspra

, To był prawdziwy szok
Bardzo bym chciała widzieć na naszej ławce Jimeneza choć nie wiem czy nas na niego stać zwłaszcza, że to co oferujemy (brak sensownego szkolenia młodzieży i w ogóle szkółki piłkarskiej) boiska treningowego, czy zaplecza to cieżko to widze :( A według mnie byłby to strzał w dziesiątke.
Zresztą zatrudniając Simeone i Petrescu też nie byłoby żle, boje się tylko eksperymentu z tym "tajemniczym" polecanym przez menadżera który nam Palijcia "wcisnąl" (ale może i ten na naszą ligę wystraczy)
Jestem ufna i pewnie do pon nic nie wypłynie, choć licze na Zbymaka, że jednak coś zdradzi
