Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 12.08.2010, 19:46
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale nie rozumiesz o co chodzi. Wygraliśmy tą dogrywkę dzięki przygdotowaniu fizycznemu.
Wiem, wiem. Byliśmy kondycyjnie niczym kenijscy murzyni na tle grających na kacu parobków.

I wcale nie miało nic do rzeczy, że się Iraklis podłamał taką bramką w ostatniej minucie.

Ogólnie to byliśmy tak zajebiści za Petrescu, że po 60 minutach meczów wszyscy leżeli, a nasi hasali jak sarenki.



Uprzedzę, bo już i tak stado wilków mnie dopadło - chciałbym, żeby Petrescu ponownie był trenerem Wisły.
Tylko dlatego, że dałby w dupę co niektórym niby-profesjonalnym błaznom