Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9774
Stary 12.08.2010, 18:36
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Słyszałem jego wypowiedź w TV i nie tylko w tej kwestii miał pretensje, ale również w kwestii treści znajdującej się na tablicy i pominięcia imion i nazwisk ofiar katastrofy oraz braku jakiejkolwiek próby kontaktu i porozumienia w tej kwestii z rodzinami ofiar.
W moim przekonaniu to kolejna prowokacja ze strony PO i Prezydenta Komorowskiego, sprawa która z jednej strony ma niby pokazać dobrą wolę jednej strony a z drugiej uczynić radykałów i oszołomów z którymi nie da się dojść do porozumienia. Wywiad w GieWu wywołał pierwszą falę protestów, teraz będzie kolejna.
W takim razie ja słyszałem zupełnie co innego niż inni... ( chyba nie uważnie słuchałeś).
http://www.wprost.pl/ar/205514/Maz-J...ieciu-tablicy/