Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 12.08.2010, 18:34
Z trójki Petrescu, Jimenez i Simeone wolę Rumuna, Przyczyn jest wiele:

-wie, że nie ma bazy treningowej z prawdziwego zdarzenia
- -||-, że liga jest cienka jak wąż
- -||-, że nie ma szkółki piłkarskiej, odpowiedniego systemu szkolenia młodzieży
- zna wszystkich (lub prawie) we Wiśle, pracował z większością osób
- będzie miał większy komfort pracy niż ostatnio

Przyjdzie taki Simeone czy Jimenez, i zobaczą, że tu piłkarskie łyse pole, a zblazuje go nawet stadion (zacieki betonowe). pomyśli że to do remontu (budowlańcy na obiekcie) a tu dupa, stadion jest niby NOWY. Goście przy rozeznaniu z klubem spakują manatki i wrócą skąd przyszli.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."