Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 12.08.2010, 18:21
Cytat:
Słuchajcie, dobrze pamiętam grę naszych kopaczy za kadencji Dana i wiem że nie było w tym żadnej finezji, było to futbol solidny ale bardzo nieprzyjemny do oglądania. Ale nie wiem jak grała w LM Unirea, czy przyjemnie się na nich patrzyło? Widział ktoś? Oglądał? W końcu na 6 meczy zrobili 4 dobre wyniki, nie wiem czy grali otwarty futbol, czy się murowali. Obserwował to ktoś?
W sumie do Wisły może przyjść każdy trener a drużyna może grać brzydko, byle efektywnie - awans do LM sprawi że Boss będzie szczęśliwy, bo 1/3 długu się spłaci/ albo będzie można pomyśleć o grajkach, który potrafią kopać z finezją


Taa, wygrana 4-1 w LM, w ogóle gra w niej (w 7 tysięcznej wiosce klub grający w LM -> tyle co u nas ma dość duża wieś) to ****a za mało co? Chyba jest progres niż w******* z mistrzem Estonii i vice-mistrzem Azerbejdżanu?

Poza tym nie dochodzi, że wtedy kopacze wyjebali Petrescu bo wiedzieli, że Cupiał jest porywczy, robi coś zanim pomyśli (stan na dzień wyjebania Rumuna) ?

Teraz jest inaczej, kompromitacje, słaby styl gry, żenująca gra nawet w ekstraszajsie sprawiły, iż Cupiał się zmienił (zmądrzał?) i teraz myśli coraz częściej długofalowo, a w dawnym położeniu są właśnie kopacze nie Dan (w przypadku gdy go zatrudnią) ?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."