cytat podpisu tarantulaw2
"- Tęskni Pan czasem za Polską?
- Oczywiście. Najbardziej brakuje mi kibiców. Polscy fani są dużo głośniejsi niż angielscy.
Płakałem, gdy musiałem opuścić Wisłę. Do dziś nie rozumiem, dlaczego musiałem odejść. Właściciel klubu nie chciał ze mną rozmawiać i nie podał mi nawet powodu mojego zwolnienia, a ja od początku mówiłem, że nawet drużynę bez nazwisk wprowadzę do Ligi Mistrzów. Udowodniłem to zresztą w Rumunii. (...) Z Wisłą dokonałbym tego samego, gdyby mi zaufano. <- Dan Petrescu."
niech wraca

w koncu wycisk tym ****eczkom zrobi ;]