Wyświetl pojedynczy post
Ogin
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 12.08.2010, 18:21
cytat podpisu tarantulaw2
"- Tęskni Pan czasem za Polską?
- Oczywiście. Najbardziej brakuje mi kibiców. Polscy fani są dużo głośniejsi niż angielscy. Płakałem, gdy musiałem opuścić Wisłę. Do dziś nie rozumiem, dlaczego musiałem odejść. Właściciel klubu nie chciał ze mną rozmawiać i nie podał mi nawet powodu mojego zwolnienia, a ja od początku mówiłem, że nawet drużynę bez nazwisk wprowadzę do Ligi Mistrzów. Udowodniłem to zresztą w Rumunii. (...) Z Wisłą dokonałbym tego samego, gdyby mi zaufano. <- Dan Petrescu."

niech wraca w koncu wycisk tym ****eczkom zrobi ;]