Słuchajcie, dobrze pamiętam grę naszych kopaczy za kadencji Dana i wiem że nie było w tym żadnej finezji, było to futbol solidny ale bardzo nieprzyjemny do oglądania. Ale nie wiem jak grała w LM Unirea, czy przyjemnie się na nich patrzyło? Widział ktoś? Oglądał? W końcu na 6 meczy zrobili 4 dobre wyniki, nie wiem czy grali otwarty futbol, czy się murowali. Obserwował to ktoś?
W sumie do Wisły może przyjść każdy trener a drużyna może grać brzydko, byle efektywnie - awans do LM sprawi że Boss będzie szczęśliwy, bo 1/3 długu się spłaci/ albo będzie można pomyśleć o grajkach, który potrafią kopać z finezją
