|
Też uważam, że Simeone wygląda najlepiej, tyle że w kategorii cena/jakość. Na pewno ryzyko, że Jimenezowi da się sporą kasę a mu nie wyjdzie jest. A Simeone to trener na pewno utalentowany, przynajmniej w teorii mentalnie pasujący do aktualnych potrzeb Wisły, jest to szkoleniowiec mimo wszystko na dorobku, szczególnie w Europie i praca w Wiśle może być dla niego tym samym, czym dla Petrescu - szansą na poprawę swojego wizerunku jako trenera, ambicji mu na pewno nie zabraknie. Do tego na pewno kokosów sobie nie zażyczył. Ja osobiście liczę na niego, chociaż nie mówię, że jest to jedyny słuszny kandydat, a z Jimeneza cieszyłbym się na pewno równie bardzo jak z Diego.
|