Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1164
Stary 12.08.2010, 17:50
Petrescu tak, ale tylko pod warunkiem, że odmówili by Simeone i Jimenez.
Labbadia? Nieporozumienie jak dla mnie. Taki drugi Bakero. Nawet nie wiem, czy nie gorszy.

Ktoś wyżej napisał, że za złą decyzję Basałaj może zapłacić głową. Jeszcze jeden powód, aby wziąć kogoś w typie Jimeneza. Bo jeśli coś poszłoby nie tak, Basałaj mógłby powiedzieć: "No jak z Jimenezem się nie udało, to z kim ma się udać?"
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."