|
Koyoot powiem tak że może na nowym stadionie 33 tyś kiedy będzie widział te tłumy ludzi którzy przyszli zobaczyć jak gra i go wygwizdują to może się zabierze jeden z drugim za ciężką pracę żeby później nie dostać sporej porcji gwizdów czy buczenia, może dla tego że Cupiał wkońcu przejrzał na oczy i każdego kto nie chce zapieprzać wywali na zbity pysk... a może choćby dla tego żeby zagrać na ME2012 albo zrobić karierę w dobrym klubie za granicą. Mam gdzieś czy to będzie drużyna złożona z 11 obcokrajowców czy 11 polaków ale jeśli bedą zapieprzać na treningach i będą odnosić sukcesy to czemu nie...
|