Wyświetl pojedynczy post
krakus
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4143
Stary 12.08.2010, 17:37
Ja bym starszych wersji nie wybierał. W FM2010 zaszło sporo zmian na plus, składy bardziej aktualne, więc łatwiej coś podglądnąć. Wersje do nauki zawsze wybierałbym najnowsze, natomiast tak naprawdę problemem jest wybrać klub do nauki. Lepiej na początek taki, który nieźle wygląda personalnie i finansowo, ale nie obciąża Cię presją i niepotrzebnym ciśnieniem.
Odpowiedz cytując