Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 12.08.2010, 17:34
ludzie po co Dan? to że z Unireą mu się udało nie znaczy że z Wisłą się uda... wole Hiszpana niż Dana... prowadził lepszą drużynę z dobrymi wynikami, ma lepszy warsztat trenerski... no ale co nasze wypowiedzi na forum dają jak i tak zarząd zadecyduje... dla mnie liczy się żeby Wisła grała ładnie i żeby wygrywała...

Ale nie jestem za powrotem Dana Petrescu
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!