To ja panowie chce wam coś opowiedzieć. Z miłą chęcią usłyszę informację, że ten sezon odpuszczamy i przygotowujemy się do gry na następny by wyrobić sobie formę i kondycje. Wielu z was zapomniało jaką kondycję nasi piłkarze mieli. Glorie i pochwały zbierał Maciej Skorża jak przebrnął przez naszą ligę jak burza, a w europejskich pucharach zrobiliśmy za dużo ile mogło się od nas spodziewać. To Dan Petrescu stworzył zespół i przygotował go wyśmienicie do kolejnego sezonu, gdy został to najpierw by sprowadził piłkarzy których potrzebuje i wiem, że z powodzeniem leżeli byśmy w fazie grupowej ligi mistrzów przy dobrym losowaniu. Więc zapamiętajcie to sobie to, że Petrescu odpuścił sezon by w następnym odnosić ogromne sukcesy, ale nie powiedział tego otwarcie, byście nie mamrali bez sensu i nie ukrzyżowali, a miejsce 8 w lidze i tak było
