Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 12.08.2010, 17:21
jesli wróci z tym sztabem szkoleniowym(raczej to nie był ten sam sztab co za jego1 razem w Wiśle?) co w Unirei to Wisła może rzeczywiście awansować do LM i zakończyć serial pod tytułem " LM znowu bez polskich drużyn"