Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 12.08.2010, 17:03
Jestem zdania że gdyby udało się zatrudnić Dana , mielibysmy najlepiej przygotowaną drużynę fizycznie w całej lidze. Mielibyśmy pewność że nasi kopacze nie będą się słaniać na nogach po 60 minutach gry i drugim spotkaniu w tygodniu tak jak to jest od kilku lat do tej pory. Pozytywem jest napewno to że Dan jako trener napewno się rozwinął od czasu kiedy odszedł od nas. Awans z Uniracea czy gra Kubania mogą świadczyć że napewno taktycznie lepiej to wygląda niż wtedy... Mam nadzieję że Dan mimo mniejszej kasy jaką mu nasi zaproponują za pracę u nas zechce udowodnić że popełnili wcześniej błąd , ale to chyba sobie każdy już uświadomił. A kopacze którzy będą nażekać i grać przeciwko niemu , mam przeczucie że będą to tylko Polacy... dostaną kopa i out z Reymonta 22
WIERNY ZAWSZE WIŚLE