Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
zapalony
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1133
12.08.2010, 16:58
zbymak a jak to sie przedstawia aktualnie? to znaczy jak powaznie uznajesz szanse jego powrotu? ile% na to dajesz?
no powiedz coś więcej
Ostatnio edytowane przez zapalony : 12.08.2010 o godz. 17:01.
zapalony
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zapalony
Znajdź inne posty napisane przez zapalony