krakfilm napisał(a):

Ta galeria, którą ktoś tutaj przygotował ze zdjęciami pokazuje tylko, i to czasem w kilku ujęciach te same miejsca, drobne nierówności w nakładaniu betonu w paru miejscach. Ludzie, chyba nie byliście na budowie nigdy, przy tak wielkim projekcie, kiedy powierzchnia betonu jest tam ogromna, zawsze zdarzą się jakieś niedopatrzenia.
Niektórzy tutaj tylko szukają najdorbniejszych usterek i niedomówień aby robić wielkie halo
|
Jak to są dla Ciebie nierówności albo najdrobniejsze usterki, to ja mam nadzieję, że w budowlance nie pracujesz, a jak pracujesz to że w życiu do mojego domu się nie zbliżysz.
no tu to już w ogóle nie ma się czego przyczepić bo przecież w środku tego nie widać
no i nawet nasz stadion ma ździwioną minę jak słyszy, że wszystko jest ok
