Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13690
Stary 12.08.2010, 16:55
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Ta galeria, którą ktoś tutaj przygotował ze zdjęciami pokazuje tylko, i to czasem w kilku ujęciach te same miejsca, drobne nierówności w nakładaniu betonu w paru miejscach. Ludzie, chyba nie byliście na budowie nigdy, przy tak wielkim projekcie, kiedy powierzchnia betonu jest tam ogromna, zawsze zdarzą się jakieś niedopatrzenia.

Niektórzy tutaj tylko szukają najdorbniejszych usterek i niedomówień aby robić wielkie halo
Jak to są dla Ciebie nierówności albo najdrobniejsze usterki, to ja mam nadzieję, że w budowlance nie pracujesz, a jak pracujesz to że w życiu do mojego domu się nie zbliżysz.





no tu to już w ogóle nie ma się czego przyczepić bo przecież w środku tego nie widać



no i nawet nasz stadion ma ździwioną minę jak słyszy, że wszystko jest ok


Odpowiedz cytując