|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline
|
#1131

12.08.2010, 16:52
|
JOSE 841 napisał(a): 
|
prawdopodobnie jeden z najlepszych trasnferów Wisły w tym okienku powrót do Krakowa jednej z legend Chelsea który zawojował ostatnio z Unirea LM (ciekawy jest fakt że podano że będzie w razie powrotu dostanie 300tys rocznie może na Reymonta właśnie dopinają transfer Petrescu bo Hiszpan i Włoch chcieli za dużo kasy
|
Zrodlo...?
|
|