bebeto napisał(a):

|
Jeżeli już to narzekał na to że go nie poinformowano.
|
Słyszałem jego wypowiedź w TV i nie tylko w tej kwestii miał pretensje, ale również w kwestii treści znajdującej się na tablicy i pominięcia imion i nazwisk ofiar katastrofy oraz braku jakiejkolwiek próby kontaktu i porozumienia w tej kwestii z rodzinami ofiar.
W moim przekonaniu to kolejna prowokacja ze strony PO i Prezydenta Komorowskiego, sprawa która z jednej strony ma niby pokazać dobrą wolę jednej strony a z drugiej uczynić radykałów i oszołomów z którymi nie da się dojść do porozumienia. Wywiad w GieWu wywołał pierwszą falę protestów, teraz będzie kolejna.