Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9771
Stary 12.08.2010, 16:36
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli już to narzekał na to że go nie poinformowano.
Słyszałem jego wypowiedź w TV i nie tylko w tej kwestii miał pretensje, ale również w kwestii treści znajdującej się na tablicy i pominięcia imion i nazwisk ofiar katastrofy oraz braku jakiejkolwiek próby kontaktu i porozumienia w tej kwestii z rodzinami ofiar.
W moim przekonaniu to kolejna prowokacja ze strony PO i Prezydenta Komorowskiego, sprawa która z jednej strony ma niby pokazać dobrą wolę jednej strony a z drugiej uczynić radykałów i oszołomów z którymi nie da się dojść do porozumienia. Wywiad w GieWu wywołał pierwszą falę protestów, teraz będzie kolejna.