Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33421
Stary 12.08.2010, 16:29
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Niedlugo zostanie znowu 13-15 pilkarzy zdolnych do grania na poziomie ekstraklasy ...ahh, ta defensywa transferowa .
Chłopie możemy się pozbyć Łobo (nawet jeśli to wymysł jakiegoś fantasty to sama myśl o tym cieszy ).
Powtórze MO - ŻE - MY SIĘ PO - ZBYC ŁO - BO.

DOTARŁO

Więc dlaczego na Boga marudzisz?
Odpowiedz cytując