Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
33421
12.08.2010, 16:29
For_FuN_
napisał(a):
Niedlugo zostanie znowu 13-15 pilkarzy zdolnych do grania na poziomie ekstraklasy
...ahh, ta defensywa transferowa
.
Chłopie możemy się pozbyć Łobo (nawet jeśli to wymysł jakiegoś fantasty to sama myśl o tym cieszy ).
Powtórze MO - ŻE - MY SIĘ PO - ZBYC ŁO - BO.
DOTARŁO
Więc dlaczego na Boga marudzisz?
Tarann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarann
Znajdź inne posty napisane przez Tarann