|
Między Petrescu a Kasperczakiem jest taka różnica:
Kasperczak za pierwszym podejściem miał z Wisłą wielkie sukcesy i był legendą. Jego ponowne przyjście mogło już tylko tą legendę zmazać, bo tyle samo, lub więcej osiągnąć niż w 2002 było nierealne.
Petrescu z Wisłą przegrał mistrzostwo i słaby był w pucharach. Jak więc przyjdzie i osiągnie ten sam wynik - 2 miejsce - to będzie sukcesem w obecnych warunkach.
|