Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1125
Stary 12.08.2010, 15:53
Między Petrescu a Kasperczakiem jest taka różnica:

Kasperczak za pierwszym podejściem miał z Wisłą wielkie sukcesy i był legendą. Jego ponowne przyjście mogło już tylko tą legendę zmazać, bo tyle samo, lub więcej osiągnąć niż w 2002 było nierealne.

Petrescu z Wisłą przegrał mistrzostwo i słaby był w pucharach. Jak więc przyjdzie i osiągnie ten sam wynik - 2 miejsce - to będzie sukcesem w obecnych warunkach.