|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice
Offline
|
#1118

12.08.2010, 15:32
|
cinekw napisał(a): 
|
Ciężko mi sobie wyobrazić, że Dan zostawia posade Kubana, z którym napewno wywalczy awans do ekstraklasy na rzecz Wisły, zmniejszając tym samym swoją pensje z 3 mln euro do 300tys oO Ale skoro jest nie zadowolny to i taki wariant jest możliwy.. Choć nie wiem czy on do Wisły będzie pasował :]
|
Dan chce odejsc z Rosji.
|
|