Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 12.08.2010, 15:32
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Ciężko mi sobie wyobrazić, że Dan zostawia posade Kubana, z którym napewno wywalczy awans do ekstraklasy na rzecz Wisły, zmniejszając tym samym swoją pensje z 3 mln euro do 300tys oO Ale skoro jest nie zadowolny to i taki wariant jest możliwy.. Choć nie wiem czy on do Wisły będzie pasował :]
Dan chce odejsc z Rosji.