Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
1115
12.08.2010, 15:30
Mam takie przeczucie że Dan to może być zagrywka, żeby piłkarze z radością przyjęli każdego innego. Oczywiście wolę wierzyć, że to nieprawda
Tarann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarann
Znajdź inne posty napisane przez Tarann