Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 12.08.2010, 15:01
MLX napisał(a):Wyświetl post
Jak moglbym wybierac pomiedzy petrescu a jimenezem to wolalbym zatrudnic hiszpana niz petrescu , kiedy on byl ostatnio trenerem Wisly to moze i zawodnicy mieli szkole zycia i gdyby zostal pewnie byliby wybiegani i zajebiscie przygotowani do sezonu ale styl pozostawialby wiele do zyczenia , z tego co pamietam wisla za jego czasów grala długimi podaniami...
Przypominalo mi to angielski futbol a zdecydowanie wole lige hiszpanska w ktorej dominuje kombinacyjna gra krótkimi podaniami.

ps. nie mówie ze petrescu to zły trener poprostu nie wydaje mi sie zeby taka siłowa angielska gra przyjeła sie w Wisle.
Też wolałbym opcję hiszpańską, ale Danem nie pogardzę i byłbym bardzo zadowolony.

Tak jak napisał WiślakzMyślenic -----> chciałbym zobaczyć miny piłkarzyn podczas prezentacji Dana :]