Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1108
12.08.2010, 15:00
No ciekawe czy wyjdzie z tego wszystkiego coś dobrego dla Wisły czy skończy się jak zazwyczaj...
Długo oczekiwany zwrot ku profesjonalizmowi czy dalsze pogrążanie się w bagienku?
arti