Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1108
Stary 12.08.2010, 15:00
No ciekawe czy wyjdzie z tego wszystkiego coś dobrego dla Wisły czy skończy się jak zazwyczaj...
Długo oczekiwany zwrot ku profesjonalizmowi czy dalsze pogrążanie się w bagienku?