Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1089
Stary 12.08.2010, 14:36
Baala napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażam sobie co się dzieje w szatni, szok, przerażenie, wiara że jednak nie.
Już po cichu chwalony jest Kulawik.
Dokładnie, pewnie jeszcze zorganizują sobie pielgrzymkę na Jasną Górę żeby tylko Dan nie był ich nowym trenerem.