Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 12.08.2010, 14:33
Spokojnie koledzy

Jutro wszystko zweryfikuje boisko.

Spidey wyluzuj. Ciesz sie ze mozemy na forum Wisly ( o zgrozo ) popisac z Polonistami, bo ich forum to najwieksza kpina na swiecie ( kazdy wie o co chodzi ). Po co ta napinka?

Jutro 2 kolejka ( dla nas pierwsza ) wiec cieszmy sie ze nasza wielka liga ruszyla, a nie przerzucajmy sie gnojem z czarnymi na forum Wisly

PS: Brzydko tak zmieniac nick kolegi z Polonii Oni niech sobie beda dumni...chociaz cholera nie wiem z czego Polonia moze byc dumna po tych wszystkich cyrkach

PS2: Jest gdzies na forum temat odnosnie "Wygraj lige" ? Ciekawe jaki sklady maja koledzy z forum
Ostatnio edytowane przez kreseq : 12.08.2010 o godz. 14:37.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując