Spokojnie koledzy
Jutro wszystko zweryfikuje boisko.
Spidey wyluzuj. Ciesz sie ze mozemy na forum Wisly ( o zgrozo

) popisac z Polonistami, bo ich forum to najwieksza kpina na swiecie ( kazdy wie o co chodzi

). Po co ta napinka?
Jutro 2 kolejka ( dla nas pierwsza ) wiec cieszmy sie ze nasza wielka liga ruszyla, a nie przerzucajmy sie gnojem z czarnymi na forum Wisly
PS: Brzydko tak zmieniac nick kolegi z Polonii

Oni niech sobie beda dumni...chociaz cholera nie wiem z czego Polonia moze byc dumna po tych wszystkich cyrkach
PS2: Jest gdzies na forum temat odnosnie "Wygraj lige" ? Ciekawe jaki sklady maja koledzy z forum
