wolfy napisał(a):

|
...Wierzysz w Kapkę i Basałają? Twoja rzecz. Są tacy, którzy sięgają pamięcią dalej niż pół roku...
|
Dobrze, są tacy co wierzą i tacy co nie wierzą. Ale w jakim celu po raz dwusetny piszesz swoje zdanie. Wszyscy wiedzą, co o tym myślisz, ale jak sam wiesz, co osoba, to inne spojrzenie, więc czemu mam wrażenie, że na siłę każdemu próbujesz wklepać do głowy swój pesymizm?
Wracając do tematu, to w moje gusta najbardziej trafił powyższy post visilis85'a.