Wyświetl pojedynczy post
m_staszek
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33402
Stary 12.08.2010, 14:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
...Wierzysz w Kapkę i Basałają? Twoja rzecz. Są tacy, którzy sięgają pamięcią dalej niż pół roku...
Dobrze, są tacy co wierzą i tacy co nie wierzą. Ale w jakim celu po raz dwusetny piszesz swoje zdanie. Wszyscy wiedzą, co o tym myślisz, ale jak sam wiesz, co osoba, to inne spojrzenie, więc czemu mam wrażenie, że na siłę każdemu próbujesz wklepać do głowy swój pesymizm?
Wracając do tematu, to w moje gusta najbardziej trafił powyższy post visilis85'a.
Myślenie nie boli...

Odpowiedz cytując