|
Mam pytanie. Coś stało mi się z FM 09. Nie mogę sobie włączyć nowej gry, ponieważ zawiesza mi się ona podczas "tworzenia gry", a dokładniej podczas "konfiguracji baz danych". Wybieram normalnie managera, ligę, i podczas ładowania gra zacina się. W FM-a mogę grać tylko poprzez opcję "wczytaj grę". Nie pomogło odinstalowanie i zainstalowanie na nowo gry. Nie wiecie może o co chodzi?
|