Wyświetl pojedynczy post
Leonardo_da_Vinci
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4142
Stary 12.08.2010, 14:31
Mam pytanie. Coś stało mi się z FM 09. Nie mogę sobie włączyć nowej gry, ponieważ zawiesza mi się ona podczas "tworzenia gry", a dokładniej podczas "konfiguracji baz danych". Wybieram normalnie managera, ligę, i podczas ładowania gra zacina się. W FM-a mogę grać tylko poprzez opcję "wczytaj grę". Nie pomogło odinstalowanie i zainstalowanie na nowo gry. Nie wiecie może o co chodzi?
Odpowiedz cytując