Wyświetl pojedynczy post
Kara'Bach
Banita
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1076
Stary 12.08.2010, 14:27
Petrescu tak.
O'Neill tak.
Jimenez nie.

Mam nadzieje, że jeśli Petrescu zostanie trenerem Wisły to nie będzie pozostawiony sam sobie. Mam tu na myśli totalny brak wsparcia transferowego. Mam nadzieje, że to nie będzie tak, że przecież Dan wprowadził drugoligową rumuńską ekipę do LM to sobie musi poradzić ze szrotem typu Radovanović czy Kryszał. Liczę na realne wsparcie ze strony klubu dla nowego trenera aby miał szanse dać nam dużo satysfakcji abyśmy mogli reagować pozytywnie.