Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
1071
12.08.2010, 14:25
Gdyby Dan wrócił... I gdyby mu zostawiono wolną rękę w doborze składu... I gdyby dostał kasę na transfery... I gdyby pozbyć się wszystkich kalek ze składu...
Ech... Rozmarzyłem się...
maxx304
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxx304