Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1071
Stary 12.08.2010, 14:25
Gdyby Dan wrócił... I gdyby mu zostawiono wolną rękę w doborze składu... I gdyby dostał kasę na transfery... I gdyby pozbyć się wszystkich kalek ze składu...
Ech... Rozmarzyłem się...