mam pytanie wiadomo coś więcej o tym czy z tym Jimenezem na poważnie czy tylko czysty wymysł mediów

?jak tak to może być problem bo PS podaje że Jimenez może chcieć więcej niż 300 tys za rok czyli za 2 lata 600tys.a za 3 prawie 1mln czyli chyba więcej niż Bakero ciekawe jak odpowie pan Cupiał na oferte Jimeneza ale chyba raczej nie jej chyba nie odrzuci