Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 12.08.2010, 14:02
mam pytanie wiadomo coś więcej o tym czy z tym Jimenezem na poważnie czy tylko czysty wymysł mediów?jak tak to może być problem bo PS podaje że Jimenez może chcieć więcej niż 300 tys za rok czyli za 2 lata 600tys.a za 3 prawie 1mln czyli chyba więcej niż Bakero ciekawe jak odpowie pan Cupiał na oferte Jimeneza ale chyba raczej nie jej chyba nie odrzuci
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 12.08.2010 o godz. 14:10.