Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4811
Stary 12.08.2010, 13:49
Po takiej konferencji Smuda powinien zlozyc dymisje(juz nie mowie o wynikach). Facet jednoznacznie stwierdzil, ze niezaleznie od trenera, takie beda wyniki(co jest oczywista nieprawda)...wiec po co on na stanowisku selekcjonera? Po co mu placic ciezkie pieniadze? Za co? Zgadzam sie z panem, panie Smuda, pora konczyc swoja przygode z reprezentacja. Wystarczy spojrzec na druzyny, ktore graly na MS...byly tam tez ekipy znacznie gorsze od naszej. Poza tym trzeba powolywac najlepszych polskich pilkarzy, na poprzednich stronach bylo podane wiele nazwisk. ale Smuda twierdzi, ze na swiecie istnieje jedynie liga polska. Weszlo zreszta juz skomentowalo w odpowiedni sposob te brednie.
Odpowiedz cytując