-Goral- napisał(a):

Z listy Martinusa właśnie dwa nazwiska zaciekawiły mnie najbardziej. Jimenez i Daum.
Jak dla mnie Jimenez jest numerem 2 na liście życzeń zaraz po Daumie.
|
Mam takie samo zdanie.
Daum byłby idealny. Gdyby nie afera narkotykowa w Niemczech, nadal pracowałby w Bundeslidze. Dobry trener, z solidnym warsztatem, z dużym doświadczeniem i z twardą ręką dla grajków. Ale nie mam pojęcia jak zapatrywałby się na ofertę z polskiej ligi. Jest chyba jedynym Niemcem, którego widziałbym na stanowisku trenera Wisły.
Jimenez moim zdaniem jest lepszym kandydatem od Simeone. Jednak praca w Primera Division, i to z klubem z czołówki daje mu pewną przewagę nad Argentyńczykiem. Nawet mając na uwadze zdobyte tytuły mistrzowskie przez Diego.
Jednak wszyscy Ci kandydaci, jak dla mnie, są nadal w sferze marzeń. Ale jak wiadomo, marzenia czasem się spełniają...
