Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17654
Stary 12.08.2010, 13:05
wislacki mati napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie ktorm autobusem albo tramwajem nalepiej dojechac ze Złotego Wieku na dworzec gł.
182 autobus
14 tramwaj
Odpowiedz cytując