|
Ciekawe czy Jimenez wysłał maila z potwierdzeniem odbioru...
Nie no ja. PS od czasu przejścia w ręcę Axel Springer o szmatławiec. Równie dobrze mogli sobie wymyślić ten wywiad i teraz maja niezły ubaw jak 3/4 tutejszego forum podnieca sie informacją...
Ludzie, zejdźcie na ziemie. Jimenez to nie ta półka.
|