Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 12.08.2010, 12:58
Ciekawe czy Jimenez wysłał maila z potwierdzeniem odbioru...

Nie no ja. PS od czasu przejścia w ręcę Axel Springer o szmatławiec. Równie dobrze mogli sobie wymyślić ten wywiad i teraz maja niezły ubaw jak 3/4 tutejszego forum podnieca sie informacją...

Ludzie, zejdźcie na ziemie. Jimenez to nie ta półka.