Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 12.08.2010, 12:48
No i Jimenez to jest nazwisko które przyciągnęłoby ludzi na stadion więc dział marketingu byłby zadowolony bo nie trzeba byłoby ściągać jakiegoś 35. latka z wielkim nazwiskiem i kominem płacowym by wchodził w 85min na boisko. Uważam też, że jeżeli ktokolwiek miałby mieć komin płacowy to tylko trener. On ma tu rządzić a nie rozpieszczone gwiazdki.
No ale to wszystko podchodzi pod s-f niestety...