Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1027
Stary 12.08.2010, 12:44
Spójrzcie na drużynę USA. Tutaj nasuwa się pytanie "Jak ze słabych piłkarzy zrobić drużynę?". To jest właśnie Ameryka. Dla mnie to jest swojego rodzaju ewenement na skalę światową. Przecież Ci gracze nie są wybitni, ale poczynają sobie bardzo dobrze. Odpowiedź jest prosta. Każda ich drużyna, począwszy od koszykówki, siatkówki aż do piłki nożnej opiera się na SCHEMATACH. Przede wszystkim wypracowana zabójcza kontra. Gość biegnie i jest pewny, że zaraz dostanie piłkę. Elemeny godzinami ćwiczone na treningach. To jest recepta.
Dlaczego o tym pisze? Uważam, że powinien przyjść trener właśnie z takim podejściem, czyli amerykańska szkoła trenerska.