Wyświetl pojedynczy post
polyester
Junior Member
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 12.08.2010, 12:41
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście,że tez nie. Ale na pewne będzie tańszy od Jimeneza a i oczekiwań co do Wisły będzie miał inne. Jimenez zaraz zapyta a gdzie szef scautingu, w ogóle wszystkich od scautingu mi dajcie chce nakreślić kogo mamy szukać. I co?
i trzeba się będzie bardziej starać żeby sprostać wymaganiom trenera. Mamy profesjonalnego prezesa, któremu powinno się dobrze współpracować z trenerem.

kupować napastnika? zespół powinno się budować od podstaw. a taką podstawą jest właśnie trener. jeśli mówisz o szkoleniu młodzieży, to osoba Jimeneza jest idealna jeśli chodzi o pomoc w takim przedsięwzięciu.
ten pies to jest pudel.