Marszałek napisał(a):

|
Oczywiście,że tez nie. Ale na pewne będzie tańszy od Jimeneza a i oczekiwań co do Wisły będzie miał inne. Jimenez zaraz zapyta a gdzie szef scautingu, w ogóle wszystkich od scautingu mi dajcie chce nakreślić kogo mamy szukać. I co?
|
i trzeba się będzie bardziej starać żeby sprostać wymaganiom trenera. Mamy profesjonalnego prezesa, któremu powinno się dobrze współpracować z trenerem.
kupować napastnika? zespół powinno się budować od podstaw. a taką podstawą jest właśnie trener. jeśli mówisz o szkoleniu młodzieży, to osoba Jimeneza jest idealna jeśli chodzi o pomoc w takim przedsięwzięciu.