Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6694
Stary 12.08.2010, 12:28
tofik napisał(a):Wyświetl post
Palić nie jest słaby. Ma dobrą technikę użytkową , szybkość, potrafi minąć obrońcę zwodem. Jemu potrzeba chwilę czasu na aklimatyzację i taktyki. Mnie zupełnie nie dziwi, że pomocnicy grają słabo. Przecież ta drużyna się prezentuje ataktycznie. A jedyny, który się w tym dobrze czuje to Małecki. Bo on o taktyce nigdy nie słyszał, bierze piłkę i biegnie gdzie mu się podoba.
hahaha, pięknie napisane a fragment o Małeckim zakrawa o Pulitzera
Powód: braki braki
Ostatnio edytowane przez maRgrabkarz : 12.08.2010 o godz. 12:29.
Odpowiedz cytując